Linsēklas ar medu – vislabākais līdzeklis imunitātei, asinsvadiem un resnajai zarnai!
Veselība

Linsēklas ar medu – vislabākais līdzeklis imunitātei, asinsvadiem un resnajai zarnai!

Detoksikācija ar linsēklu palīdzību.
Resnās zarnas detoksikācija ir iespējama ar dabas līdzekļu palīdzību. Kaut vai medus. Tas ir viens no visbrīnišķīgākajiem līdzekļiem, kuru iesaka vairumam procedūru. Tas ārstē gripu un saaukstēšanos, un lieliski noder arī zarnu trakta attīrīšanai no toksīniem, raksta Laslau.
Resnā zarna uzsūc ūdeni un elektrolītus no ēdiena masas un pārvērš tos fēcēs, bet pēc tam izvada no organisma. Bet, ja resnās zarnas darbība palēninās, iestājas tās kairinājums, kas sliktākajā gadījumā var izraisīt pat vēzi. Resnā zarna uzsūc divus – trīs litrus ūdens dienā un tās attīrīšanu no pārtikas paliekām var veikt ar dabisku līdzekļu palīdzību. Galvenās resnās zarnas traucējumu pazīmes ir aizcietējumi, galvas sāpes un dedzināšana kuņģa apvidū. Recepte detoksikācijas līdzekļa pagatavošanai.

NEPIECIEŠAMĀS SASTĀVDAĻAS:

  • glāze ūdens
  • ēdamkarote medus
  • ēdamkarote linsēklu
  • ābols

Viss, kas jums jādara – jānomizo ābols un kopā ar pārējām sastāvdaļām jāliek blenderī. Visu jāsablendē. Iegūtā putra palīdzēs izārstēt visu zarnu trakta sistēmu, ne tikai resno zarnu. Šis līdzeklis jālieto divas reizes nedēļā. Linsēklas ir spēcīgs pretvēža līdzeklis, kas pateicoties Omega – 3 taukskābēm, regulē estrogēna plūsmu. Bez tam, linsēklas satur vielu, kas regulē asinsspiedienu, veic enerģētisko iedarbību, palīdz vielmaiņai, regulē tauku apmaiņu un ir kalcija avots.
Bez tam, par cik linsēklas satur daudz vairāk šķiedrvielu kā jebkuras citas sēklas, tās uzskata par super produktu zarnu trakta mikroflorai. Tāpēc tās iesaka tievēšanai, holesterīna līmeņa pazemināšanai un aizcietējumu novēršanai. Lūk, vēl viena recepte ar linsēklām, lai atslābinātu un attīrītu zarnu traktu. Šis sastāvs jālieto katru dienu vienu mēnesi un tas palīdzēs jums atbrīvoties no apmēram pieciem kilogramiem. Šajā laikā būtu vēlams ēst veselīgi un nodarboties ar fiziskiem vingrinājumiem, kā arī dzert daudz ūdens (2 litrus dienā).
Recepte zarnu trakta atslābināšanai un attīrīšanai

NEPIECIEŠAMĀS SASTĀVDAĻAS:

  • glāze ūdens
  • tējkarote linsēklu

Novāriet tējkaroti linsēklu kopā ar glāzi ūdens. Maisījums ir gatavs, kad tas kļūst eļļains pēc savas konsistences. Šķidrumu izkāsiet un dzeriet pirms brokastīm. Uzglabāt to nav ieteicams, tāpēc gatavojiet maisījumu tieši pirms lietošanas. Esiet uzmanīgi: par cik šim līdzeklim piemīt vēderu mīkstinoša iedarbība, tualete būs jāapmeklē biežāk. Izmantojiet šīs receptes un palīdziet savam ķermenim kļūt veselam!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt