Astoņi noslēpumi notievēšanai bez diētām
Skaistums

Astoņi noslēpumi notievēšanai bez diētām

Šodien parunāsim par slaidu figūru un kā to iegūt. Nav nekāds noslēpums, ka diētām ir īslaicīgs efekts un tās ne visiem der. Kā gan dažām sievietēm izdodas sevi uzturēt lieliskā formā, pie tam neķeroties pie drastiskas badošanās? Pastāstīsim!

Slaiduma noslēpumi

Nepiespiež sevi ēst “noderīgu” ēdienu

Nē, tas nenozīmē, ka viņas ēd kaut ko kaitīgu. Slaidiem cilvēkiem patīk pieturēties pie veselīgas ēdienkartes. Nav taču obligāti jāēd vārīta vistas krūtiņas, ja tā negaršo. To var cept cepeškrāsnī, pagatavot kotletēs tvaicētājā, pagatavot sacepumu ar dārzeņiem un daudz ko citu. Vistas gaļa negaršo vispār? To var viegli aizstāt ar trusi, tītara fileju un liellopa gaļu. Galvenais, lai jums garšo.

Ir daudz un dažādi vaļasprieki

Pastaigas ar bērniem, brīvdienās izbraukums pie dabas, satikšanās ar draugiem un citas aktivitātes. Tas viss ir simts reizes labāk, kā pavadīt dienu pie televizora. Izvēloties kustību, jūs izvēlaties slaidumu.

Nepakļauj organismu stresam

Dzīve jau tā ir pilna ar dažādām sīkām nepatikšanām, kas ikdienu jūs pavada. Tas, bez šaubām, atstāj ietekmi uz veselību. Tāpēc mocīt sevi ar diētām, badošanos, ekstremālām slodzēm un iespringt uz neveiksmēm ir vistiešākais ceļš uz depresiju un izdegšanu. Stress ir pats pirmais pārēšanās iemesls, tāpēc labāk no tā izvairīties, nekā cīnīties ar sekām.

Izguļas

Slikta miega kvalitāte atstāj iespaidu uz daudziem dzīvībai svarīgiem procesiem, tajā skaitā arī uz figūru. Naktī organisms var sadedzināt apmēram 30 g tauku. Ja jūs neizguļaties, hormonu izstrādes un tauku šķelšanas mehānisms tiek izjaukts. Un tas nozīmē, ka jūs pieņemsieties svarā pat tad, ja ēdīsiet pareizi.

Dzīvo pēc principa “” no sākuma veselība, pēc tam slaidums”

Pirmkārt, tievums, tas ne vienmēr ir skaisti un nedabīgi mazs svars ir pat nepareizi un kaitīgi. Daudz patīkamāk ir skatīties uz mazliet apaļīgu un ziedošu būtni, nekā uz diētām nomocītu, lai arī tievu sievieti. Ēšanai un sportam ir jābūt veselības uzlabotājiem un nekādā gadījumā ne otrādi.

Remdē slāpes

Izsalkuma sajūtu ir ļoti viegli sajaukt ar slāpēm. Mūsu organisms dod signālus, un ir grūti atšķirt vienu no otra. Ja lieka glāze ūdens draud ar biežāku tualetes apmeklējumu, tas liekas kalorijas jau atstās savas pēdas uz gurniem un vidukļa.

Jātiek galā ar emocionālo badu

Emocionālais bads ir tad, kad emociju trūkumu cilvēki cenšas aizvietot ar ēdienu. Un tā ir ļoti izplatīta parādība, jo apēst kaut ko garšīgu ir visvienkāršākais veids kā uzdāvināt sev kaut ko pozitīvu. Piepildiet dzīvi, nevis kuņģi! Interesantas brīvdienas, iedvesmojošas filmas un grāmatas, ballīte draugu lokā, ceļojums pa dzimto zemi vai kaut kur tālāk dos jums daudz jaunu iespaidu. Tie noteikti uzlādēs vairāk nekā gabaliņš tiramisu (protams, arī tas svētku reizē noderēs).

Jākonsultējas ar profesionāļiem

Dažreiz, lai saprastu savu organismu, ir par maz ar intuīciju un iekšējām sajūtām. Viena vizīte pie dietologa vai fitnesa trenera konsultācija var salikt pareizos akcentus tievēšanas procesā. Arī izmeklēšana klīnikā dos pilnu veselības stāvokļa ainu un palīdzēs saprast liekā svara iemeslus.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt