Ābolu smūtijs – palīdzēs jums zaudēt svaru bez īpašas piepūles!
Diētas

Ābolu smūtijs – palīdzēs jums zaudēt svaru bez īpašas piepūles!

Šis kokteilis sastāv no trim dabiskām sastāvdaļām, kuras ir ļoti svarīgas, ja runa ir par tievēšanu un svara samazināšanu. Tas palīdz samazināt holesterīna līmeni, likvidēt kaitīgos toksīnus, aizsargā no insulta, kā arī no sirdslēkmes.

Piedāvāju jums pirmo sastāvdaļu – tie ir zaļie āboli. Lai gan ir cilvēki, kuri uzskata, ka svaigu augļu lietošana uzturā tikai palielina svaru. Tā nav taisnība, svaigu augļu lietošana uzturā nekaitē jūsu veselībai.
Jebkuri svaigie augļi ir jāiekļauj ēdienkartē, arī banāns, kuram piemīt urīndzenošs efekts.
Kā zaļie āboli palīdz mums tievēt? Zaļajos ābolos ir bagātīgs vitamīnu klāsts, kurš, izmantots lietderīgi un pareizajā salikumā, palīdz veiksmīgi notievēt. Tajos ir pektīns, kurš palīdz mūsu zarnām kļūt aktīvākām, kā arī palīdz regulēt apetīti, jo dod sāta sajūtu.

Tāpat āboli ir B grupas vitamīnu avots. Šie vitamīni palīdz veidot pareizu vielmaiņu. Tā kā tieši zaļajos ābolos ir zemāks nātrija sastāvs, tas palīdz aktīvāk tievēt un izvadīt lieko šķidrumu. Viens zaļais ābols vidēji satur tikai 80 kkal. Zaļie āboli palēnina cukura uzsūkšanos zarnu traktā, tas, savukārt, novērš neparedzētu hormonālā insulīna izdalīšanos, kas ir tieši saistīts ar liekā svara problēmām.

SASTĀVDAĻAS:

  • 125 g auzu pārslu
  • ½ l ūdens
  • 1 citrons
  • 2 zaļie āboli

PAGATAVOŠANA UN LIETOŠANA:

  • Ābolus sagriežat mazos gabaliņos. Liekat tos blenderī, pielejat ūdeni, pieliekat auzu pārslas un sablendējat, līdz iegūsiet viendabīgu masu. Iegūtajai masai pievienojiet citrona sulu. Gatavo smūtiju izdzeriet uzreiz. Varat to darīt pirms gulēt iešanas.
  • Šo smūtiju lietojiet katru dienu nedēļas garumā. Ja vēlaties, varat kokteilim pievienot ledus gabaliņus.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt