Riteņbraukšana
Noderīgi

Riteņbraukšana

Braukšana ar velosipēdu ir lieliska aeroba slodze tiem, kuri ir labā viziskā formā un tiem, kuriem ir ne tik laba fiziskā sagatavotība.

Fiziskas aktivitātes ir labas, neatkarīgi no tā vai jūs cenšaties sadedzināt kalorijas, vai arī nē. Aktivitātes palīdzēs jums uzlabot pašsajūtu.

Vingrinājumu dažādība ir efektīvākais un produktīvākais veids, kā nodrošināt kaloriju patēriņu jūsu organismā. Ilgstoši un regulāri treniņi ir svarīgs nosacījums kaloriju dedzināšanai un svara samazināšanai. Riteņbraukšana ir lielisks sirds treniņš, tā nostiprina kāju muskulatūru, paātrina vielmaiņu, sadedzina kalorijas, tādā veidā veicinot svara samazināšanos.

Ja riteņbraukšanas mērķis ir svara samazināšana, tad svargi, lai izvēlētā trase būtu vienmērīga, bez sarežģītības un bez kalniem. Nav nepieciešami lieli kalni un gari nobraucieni. Ideālā gadījumā jāizmanto līdzens ceļš. Vienmērīgā trasē pārvietošanās ātrumam jābūt 15-20 km/h (sievietēm un meitenēm). Ja jūsu fiziskās sagatavotības līmenis ir zems un pulss ceļās virs 150 sitieniem minūtē, tad samaziniet ātrumu, lai sirds ritms turās robežās no 120 līdz 150 sitieniem minūtē. Tas strādā arī, ja jums ir lieliska fiziskā sagatavotība un pie ātruma jūsu pulss ir zem 120 sitieniem minūtē, tad palieliniet pārvietošanās ātrumu, līdz esat iepriekš minētājā sirds ritma diapazonā. Noteicošais faktros ir sirds ritms nevis pārvietošanās ātrums, tapēc vairāk orientējaties uz to.

<

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt