Putra slaidam augumam – tikai četras dienas un mīnuss trīs kilogrami! Palīdz nomest visu lieko.
Diētas

Putra slaidam augumam – tikai četras dienas un mīnuss trīs kilogrami! Palīdz nomest visu lieko.

Šī slaidinošā putra ātri palīdzēs nomest svaru!

Mums apkārt ir tik daudz un dažādas reklāmas, kas piedāvā modernu “super” pārtiku tievēšanai, ka mēs esam pārstājuši pievērst uzmanību pierastā un gadu desmitiem zināmām lietām. Un turpinām meklēt kaut kādus brīnumlīdzekļus.

Putra – lūk, kas palīdzēs ātri atbrīvoties no liekā svara. Saliektie ogļhidrāti savienojumā ar šķiedrvielām tiek ilgi pārstrādāti un dod labāku sāta sajūtu. Putras stimulē gremošanu un palīdz atbrīvoties no aizcietējumiem. Diēta uz kukurūzas putras bāzes ir lieliska izvēle, ja ir nepieciešams ātri atbrīvoties no svara līdz pieciem kilogramiem. Jūs tievēsiet, bet neizjutīsiet bada sajūtu. Organisms saņems visus nepieciešamos vitamīnus un barības vielas, ko satur kukurūzas putra.

Slaidinošā kukurūzas putra vienlaicīgi dod sāta sajūtu un, pateicoties šķiedrām, attīra zarnu traktu. Vielmaiņa tiek sakārtota tādā veidā, ka jūs turpināsiet tievēt vēl arī pēc diētas beigām. Produkts arī palīdz asinīs samazināt sliktā holesterīna daudzumu.

Ūdenī vārīta kukurūzas putra satur 81 kkal uz 100 g – tas ir ļoti maz. Glikēmiskais indekss ir pietiekami augsts – 70, tāpēc šādu monodiētu ilgāk par četrām dienām ieturēt nevajadzētu. Un atcerieties – ēdiet nelielas porcijas un dzeriet daudz ūdens.

Pirmā diena :

400 g kukurūzas putras, 1 gurķis, 1 tomāts, 1 ābols, 2 litri ūdens.

Otrā diena

Ēdiet tāpat kā vakar.

Trešā diena

400 g kukurūzas putras, 300 g salātu (svaigi kāposti un burkāni kas aizdarīti ar citrona sulu un 1 tējkaroti olīveļļas), 2 litri ūdens, 3 porcijas zaļās tējas bez cukura.

Ceturtā diena

Ēdiet tāpat kā vakar.

Kā izvārīt kukurūzas putru

Lai kukurūzas putra tiešām palīdzētu nomest lieko svaru, tā pareizi jāpagatavo. Nepievienojiet ne pienu, ne cukuru, ne sviestu.

SASTĀVDAĻAS:

 • 50 g smalko kukurūzas putraimu
 • 200 ml ūdens
 • 0,5 tējkarotes olīveļļas
 • šķipsniņa sāls

PAGATAVOŠANA:

 • Kukurūzas putraimus tekošā ūdenī rūpīgi noskalojiet. Kaltiņā uzvāriet ūdeni, pieliekat šķipsniņu sāls.
 • Ūdenī berat kukurūzas putraimus, samaisiet un vāriet uz mazas uguns apmēram 15 – 20 minūtes. Gatavošanas beigās pievienojiet olīveļļu.
 • Slaidinošā putra gatava!
 • LAI IZDODAS!

  Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

  Pievienjies mūsu sekotājiem
  Aizvērt