Populārs Japānas gastroenterologs Hiromi Shinja par pareizu uzturu.
Veselība

Populārs Japānas gastroenterologs Hiromi Shinja par pareizu uzturu.

Hiromi Shinja izteiktajā uztura programmas grāmatā “Magic Enzymes” vai “Par veselīga uztura briesmām” palīdzēja Kevinam Klainam, Stingam, Dastinam Hofmanam, Japānas bijušajam premjerministram Nakasonei, Nobela prēmijas laureātam Leonam Esaki kļūt veseliem.
Hiromi Shinja ir populārs japāņu ārsts, gastroenterologs un ķirurgs, kurš uzrakstīja vairākas ļoti populāras grāmatas par veselīgu dzīvesveidu.

Savā publikācijā Magic Enzymes (vai par veselīga uztura bīstamību) ārsts raksturo uztura algoritmu, pēc tam Kevinu Klainu, Stingu, Dastinu Hofmanu, bijušo Japānas premjerministru Nakasone un daudzas citas pazīstamas personības.
Viņa ārsta prakses stāžs ir 40 gadi. Šajā laikā Hiromi Shinja nav veicis nevienu izrakstu par nāvi! Turklāt viņš pat ārstēja vēža slimniekus!
Shinja sniedz virkni ieteikumu par uzturu un dzīvesveidu, kas ļaus jums būt lieliskā formā un saglabāt lielisku veselību daudzus gadus.

Pirmkārt, mums ir jāpārskata jūsu uzskati par to, ko jūs esat pieraduši uzskaitīt par veselīgu dzīvesveidu. Saskaņā ar Shinjas teikto, cilvēki saslimst, kad sāk lietot dzīvnieku izcelsmes produktus uzturā. “Antifavorītā” ārstam ir piens. Tas sastāv no oksidētiem taukiem, kuriem ir ļoti negatīva ietekme uz zarnu mikrofloru, reizinot baktēriju skaitu tajā. Tādējādi piens izraisa alerģiju, kā arī nopietnākas slimības.

Pamata pārtikas pamatinformācija par Hiromi Shinjas sistēmu.

Jūsu diētā veģetāro pārtikas un gaļas produktu daudzums ir: 85-90% uz 10-15%. Jūsu ikdienas ēdienkartē ir jābūt vismaz 50% graudaugu (neattīrītu), dārzeņiem un augļiem, kuriem atvēlēts līdz 40%.
Kopumā Shinja iesaka dot priekšroku zivīm pār gaļu. Zivs temperatūrai jābūt mazākai par cilvēka temperatūru. Vislabāk ir izmantot svaigus neapstrādātus pārtikas produktus.
Jāmazina piena un piena produktu patēriņš. Un, ja jūs nepanesat laktozi vai ciešat no alerģijām - labāk no piena atteikties vispār.

Centieties samazināt margarīna un ceptu pārtikas produktu patēriņu.
Ēdiet nelielas porcijās, rūpīgi košļājot katru gabalu.
Saskaņā ar Hiromi Shinjas uzskatiem, mūsu paradumi ir daudz spēcīgāki nekā mūsu gēni.
Tiklīdz jūs mostaties, dzeriet ūdeni. Vislabākais veids, kā "piesātināt" organismu ar ūdeni, ir dzert ūdeni stundu pirms ēšanas.

Optimālais ūdens daudzums dienā, ko patērē:

  • pusilitru pēc tam, kad piecelieties;
  • puslitru stundu pirms brokastīm;
  • puslitru stundu pirms pusdienām.
  • Ziemā ūdeni vajadzētu sildīt un dzert nelielām malciņām.

Ir zināms, ka cilvēki, kas dzer daudz ūdens, slimo daudz retāk nekā tie, kuri to neievēro.
Ja jūs esat pieraduši regulāri dzert vajadzīgo daudzumu tīra ūdens - tad jūs kļūsiet veselīgāki. Aktivizēsies bronhu un zarnu gļotādas īpašības.
Ja ķermenim nepieciešams ūdens, tā gļotādas virsmas dehidratējas un izžūst. Tāpat tajā tiek uzkrātas krēpas un gļotas, tās pielīp pie elpošanas ceļu sienām, kļūstot par komfortablu vidi baktēriju un vīrusu attīstībai.
Mūsu imūnsistēma nevar normāli darboties bez tīra ūdens.

Turklāt ir svarīgi saprast, ka ķermenim ir nepieciešams ūdens. Citi dzērieni - saldi, tonizējoši vai alkoholiski - tie izvada ūdeni no asinīm un šūnām (jo tajos ir vairākas vielas un piedevas), kas izraisa dehidratāciju.
Tēja - pilnīgi jebkura veida - izraisa atrofiskas izmaiņas kuņģī un izraisa hronisku gastrītu. Gaļa palielina attīstības ātrumu, bet tā arī paātrina novecošanās procesu. Tāpēc tās ikdienas norma nedrīkst pārsniegt 1 gramu uz kilogramu svara.
Zāles (absolūti jebkuras) ir kaitīgas un pat indīgas. Mums jāmēģina iztikt bez tām.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt