Pieci produkti, kurus vajadzētu izņemt no ēdienkartes, ja vēlaties notievēt
Diētas

Pieci produkti, kurus vajadzētu izņemt no ēdienkartes, ja vēlaties notievēt

Cilvēkiem ar palielinātu ķermeņa masu biežāk attīstās tādas veselības problēmas kā sirds slimības, insulti, diabēts, metaboliskais sindroms, depresija un vēzis. Par laimi, notievēšana var samazināt dažu problēmu attīstības risku.
Regulāri fiziskie vingrinājumi un veselīgs uzturs ir diezgan ilgs un sarežģīts ceļš, lai sasniegtu vēlamo mērķi. Un cilvēki bieži vien maldās, kad sāk plānot savu ēdienkarti.

Lūk, pieci produkti, kurus jums nevajadzētu ēst, ja vēlaties notievēt.

  Brokastu pārslas ar cukuru

  Regulāras veselīgas brokastis var palīdzēt jūsu centienos notievēt, jo tās palīdz novērst izsalkumu dienas garumā. Ja neēdat brokastis, jūsu roka biežāk stiepsies pēc kādas uzkodas. Tomēr, ja dienu sāksiet ar saldajām brokastu pārslām, tas nepalīdzēs.
  Šīs pārslas ir pilnas ar cukuru, kuru organisms pārvērš taukos. Pērkot brokastu pārslas, izpētiet to sastāvu un izvairieties no tām, kuras satur cukuru.

  Kartupeļu čipsi un kartupeļi frī

  Kartupeļu čipsi un kartupeļi frī – neveselīgas pārtikas marķieri, un ja jums tie garšo, tad par svara zaudēšanu varat aizmirst.
  Šie produkti satur daudz tauku, kas padara tos par sliktu jūsu ēdienkartes papildinājumu. Bez tam, cepti kartupeļi izraisa ātru cukura un insulīna paaugstināšanos asinīs, kas negatīvi ietekmē apetīti un svaru.
  Ja jums garšo kartupeļi – ar mizu vārīti kartupeļi būs vislabākā izvēle.

  Diētiskie gāzētie dzērieni

  Ja jūs domājat, ka sākot lietot gāzētos dzērienus ar saldinātājiem, jums izdosies notievēt, tad padomājiet vēlreiz. Mākslīgie saldinātāji var veicināt jūsu apetīti.
  Lai remdētu slāpes, nav nekā labāka par visvienkāršāko ūdeni vai ūdeni ar citronu. Varat dzert arī gāzētu ūdeni, galvenais, lai tas būtu bez piedevām.

  Bekons

  Apstrādāta gaļa, tāda kā bekons, ir tas, no kā vajadzētu izvairīties, ja vēlaties notievēt. Šāda veida gaļa ir pilna ar piesātinātajām taukskābēm un nātriju. Tas viss nenāk par labu svara samazināšanai. Pārāk liels sāls daudzums aiztur lieko šķidrumu organismā un veicina vēdera pūšanos.

  Salātu mērces

  Dārzeņu salāti ir ikvienas diētas sastāvā. Dārzeņu un augļi ir ļoti vērtīgi, piepildīti ar barības vielām, antioksidantiem, šķiedrvielām, kas ir labi mūsu veselībai un noder svara zaudēšanas procesā.
  Bet veselīgie dārzeņi kļūst par sliktu variantu tievēšanai, ja to aizdaram izmantojat veikalā pirktās salātu mērces. Tās ļoti bieži ir piepildītas ar taukiem, pateicoties tādām sastāvdaļām kā majonēze, sojas eļļa un kukurūzas sīrups ar augstu fruktozes saturu.
  Lai uzlabotu salātu garšu, pievienojiet tiem labas kvalitātes olīveļļu vai balzamiko etiķi. Varat izmantot zaļumus, gan svaigus, gan kaltētus.
  Esiet uzmanīgi ar salātu pasūtīšanu restorānā. Arī tie var būt bagātināti ar dažādām piedevām, piemēram, ar cukurotiem riekstiem un rozīnēm, kas var kļūt par šķērsli svara zaudēšanai. Pagatavojiet savus salātus no bioloģiskajiem dārzeņiem un veselīgām piedevām.

  Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt