Piecas noderīgas tējas koka eļļas priekšrocības
Veselība

Piecas noderīgas tējas koka eļļas priekšrocības

Tējas koka eļļa tiek gatavota no auga alternifolia Melaleuca lapām. Eļļai ir bāli zeltaina krāsa un tai piemīt svaiga kampara smarža. Eļļu iegūst tvaika destilācijas ceļā, tvaicējot koka zarus un lapas.

Lūk, piecas tējas koka priekšrocības, kas uzlabos jūsu veselības stāvokli:

Ārstē akni

Tējas koka eļļa ir ļoti populārs aknes ārstēšanas līdzeklis. Tas ir dabisks antiseptiķis, kas dezinficē poras un nogalina baktērijas, kas izraisa akni.
Uzpiliniet vienu pilienu eļļas uz vates tampona un rūpīgi uzklājiet uz bojātās vietas pirms gulēt iešanas. Nākamajā rītā nomazgājiet seju ar siltu ūdeni. Veiciet šo procedūru katru vakaru.

Cīnās ar sēni

Tējas koka eļļa var izārstēt sēni, jo tai piemīt ne tikai antiseptiskas, bet arī pret sēnīšu iedarbība. Tas palīdz iznīcināt sēnīšu infekciju un atvieglo simptomus, tādus kā iekaisums, uztūkums, naga dzelte un sabiezējums. Uzklājiet 1 vai 2 pilienus eļļas tieši uz bojātās naga daļas. Rūpīgi iemasējiet tajā. Atkārtojiet procedūru vairākas reizes dienā, līdz infekcija būs pazudusi. Izmantojiet šo līdzekli katru dienu.

Palīdz atbrīvoties no blaugznām

Tējas koka eļļa ir lielisks pret blaugznu līdzeklis, jo tai piemīt pret sēnīšu iedarbība. Tā var palīdzēt mazināt simptomus, tādus kā niezoša un sausa galvas āda.
Lietojiet šampūnu ar pieciem procentiem tējas koka eļļas matu mazgāšanai vienu vai divas reizes nedēļā.

Ārstē augoņus

Pateicoties savām antiseptiskajām un antibakteriālajām īpašībām, tējas koka eļļa ir ļoti labs līdzeklis augoņu ārstēšanā. Šī ēteriskā eļļa palīdz ārstēt augoņus un pasargā tos no infekcijām. Bez tam, tā palīdz samazināt rētas un pleķus uz ādas, ko atstāj augoņi.
Uzpiliniet dažus pilienus tējas koka eļļas uz tīra vates tampona un rūpīgi samērcējiet augoni. Atkārtojiet šo procedūru dažas dienas, līdz augonis pazudīs.

Ārstē kārpas

Jūs varat izmantot tējas koka eļļu kārpu ārstēšanā, kuras radušās ādas augšējā slānī un kuras izraisījusi vīrusu infekcija. Eļļas pretvīrusu un antiseptiskās īpašības palīdz novērst vīrusu un kārpas.
Sajauciet 4 – 5 pilienus tējas koka eļļas ar 1 ēdamkaroti mandeļu vai olīveļļas. Uzklājiet šo maisījumu uz bojātās vietas. Atstājiet uz pāris stundām, tad noskalojiet ar siltu ūdeni. Atkārtojiet vienu vai divas reizes dienā vairāku nedēļu garumā.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt