Mandeļu piens un zaļā tēja – brīnumaina kombinācija, kas palīdzēs jums notievēt un attīrīt organismu
Diētas

Mandeļu piens un zaļā tēja – brīnumaina kombinācija, kas palīdzēs jums notievēt un attīrīt organismu

Ik rītu miljoniem cilvēku sāk dienu ar tasi siltas tējas. Daži tai pievieno cukuru, citi – nē, dažiem labāk garšo zaļā, citiem melnā tēja.
Šie ļaudis zina, ka tēja ir veselīga, bet ne visi zina par zaļās tējas priekšrocībām. Vēl vairāk, ne visi ir dzirdējuši par diētu, kas balstīta uz zaļās tējas un mandeļu piena lietošanu.
Šī diēta ir populāra to cilvēku vidū, kas grib notievēt un uzturēt normālu svaru. Mandeļu piena un zaļās tējas savienojums ir ne tikai garšīgs, bet arī novērš bada sajūtu un attīra organismu.
Šī diēta palīdzēs zaudēt no 0,5 līdz 2 kg dienā (liekais šķidrums organismā). Ja jums ir kāda hroniska slimība, noteikti konsultējieties ar ārstu.
Lai pagatavotu šo dzērienu, jums būs nepieciešams 1,5 litri mandeļu piena un 2 ēdamkarotes labas kvalitātes zaļās tējas. To labāk iegādāties sertificētā tēju veikaliņā, lai būtu 100% pārliecināti par tējas kvalitāti. Nekad neizmantojiet tēju maisiņos, no tās nebūs vēlamā efekta.

Uzkarsējiet mandeļu pienu līdz 70 grādiem, tad pievienojiet 2 ēdamkarotes zaļās tējas.
Trauku apsedziet un atstājiet uz 20 minūtēm. Tad dzērienu izkāsiet un dzeriet pa tasei katras divas stundas. Šis dzēriens labāk uzsūcas, jo zaļā tēja palīdz labāk uzsūkties mandeļu pienam, kā arī mīkstina kofeīna efektu.
Pēc tam iedzeriet tīru, negāzētu ūdeni. Ūdeni dzeriet vismaz divus litrus dienā, jo tēja ar pienu ir spēcīga urīndzenošs līdzeklis. Ūdens palīdzēs uzturēt šķidrums balansu jūsu organismā.
Jūs nejutīsieties izsalcis, jo šis dzēriens dos sāta sajūt visas dienas garumā.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt