Kā saprast, ka jūsu dvēsele ir novārgusi, un kā to labot
Veselība

Kā saprast, ka jūsu dvēsele ir novārgusi, un kā to labot

Tieši šīs pazīmes liecina par to, ka jums akūti nepieciešama svaiga enerģija un pareiza atpūta.

Vai jums ir zināma sajūta, kad jūs pamostaties, bet negribat pat izkāpt no gultas? Vai kad jums uznāk milzīgs nogurums, neskatoties uz to, ka diena ir tikko iesākusies? Tad jums liekas, ka nekas jūs nespēj iepriecināt un jūs it kā vairs neprotat mīlēt ierastās lietas. Tieši šīs pazīmes liecina par to, ka jums akūti nepieciešama svaiga enerģija un pareiza atpūta. Precīzāk, nevis jums, bet jūsu dvēselei. Atšķirībā no fiziska noguruma garīgais izsīkums nav tik redzams. Katru dienu mēs pavadām darbos, dažādās rūpēs utt. Atkarībā no situācijas mēs slēpjamies zem dažādām maskām, izliekoties, ka viss ir kārtībā. Taču dvēseles dziļumos mēs zinām, ka viss sāk jukt un brukt. Un to vajag labot. Jūs varat veltīt miegam 8 stundas dienā, jūs varat būt veiksmīgs gan darbā, gan mācībās. Taču tas viss jums nevar garantēt to, ka jūsu dvēsele nepārdzīvo dziļu kritumu.

Kā saprast, ka dvēsele ir nogurusi?

Paberzējiet vienu plaukstu pret otru. Dariet to 30 sekundes, lai radītu elektrisko enerģiju.

Tagad lēni atdaliet rokas vienu no otras, līdz nepārstāsiet izjust enerģijas plūsmu starp plaukstām.

p>Ja jūs nejūtiet enerģijas klātbūtni vai, ja jūsu rokas apstājas, pirms sasniedz plecu platumu, tas var liecināt par to, ka jūs pārdzīvojat garīgo spēku izsīkumu.

Lūk, dažas lietas, kas varētu būt par iemeslu šim stāvoklim:

  • jūs esat mānījuši paši sevi,
  • jūs neesat sevi mīlējuši,
  • jums bieži ir bijis neērti pateikt “nē”,
  • jums pastāvīgi kaut kā ir pietrūcis,
  • jūs esat kaut ko darījis neprecīzi nospraustu mērķu vārdā,
  • jūs vajā pagātnes rēgi,
  • jūs nespējat sevi motivēt,
  • jūs bieži esat piedalījušies bezjēdzīgās sarunās un tenkās,
  • jūs ap sevi esat pulcējuši cilvēkus, kas nav spējīgi dot jums pozitīvu impulsu.

Pastāv tāds apgalvojums - lai izprastu kādu cilvēku, ir vienkārši jānovērtē ap viņu esošā atmosfēra. Cilvēki, kuri atrodas mums līdzās, rada milzīgu iespaidu uz mūsu dzīvi, un reizēm mēs to pārvērtējam. Noticiet tam, ka ikviens no šiem cilvēkiem reiz var jūs salauzt vai arī pacelt augstumos.

Draugu loks bieži veidojas haotiski, tāpat arī mūsu ieradumi. Tāpēc pievērsiet šim savas dzīves aspektam īpašu uzmanību. Lai arī ne visai būtiski, bet paziņu loks var noteikt jūsu likteni.

Vairums no mums šiem jautājumiem nepiegriež vērību. Mēs domājam, ka viss nokārtosies. Ka tas ir tikai laika jautājums. Visbriesmīgākais ir tas, ka mēs pierodam pie šī stāvokļa. Dažu sīkumu nezināšana arī var novest pie nopietnām problēmām: depresijas, psihiskām saslimšanām, sociālās trauksmes un daudzām citām psiholoģiskām un socioloģiskām problēmām. Sākotnējā etapā tas viss nav tik traki. Taču ilgtermiņa perspektīvā šīs problēmas var jūs izmainīt pašā saknē.

Nekad nekļūstiet par sava dzīvesveida upuri. Neļaujieties nabadzībai un savas nepilnvērtības sajūtai. Tas tik tiešām ir svarīgi. Jūs esat pelnījuši laimi.

Ja jūs ievērojat, ka kaut ko no augstāk minētā var attiecināt uz jums, tad ir noteikti kaut kas jādara, lai sevi izdziedinātu.

-Sāciet meditēt. Tas jūs nomierinās un ļaus labāk iepazīt pašam sevi. Jūs būsiet izbrīnīti, cik daudz interesanta un negaidīta jūs varat sev atklāt, ielūkojoties savas apziņas iekšienē.

-Piepildiet savu dzīvi ar mākslu. Tas var būt jebkas: dejas, literatūra, gleznošana, mūzika un daudz kas cits. Vienkārši atrodiet veidu paust savas jūtas ar noteiktu lietu palīdzību. Atklāti un brīvi.

-Mīliet sevi. Tas var kļūt par vissarežģītāko punktu katram cilvēkam. Taču tas ir ļoti svarīgs moments. Attiecieties pret sevi ar pienācīgu cieņu, lai apkārtējie to redzētu.

-Runājiet pareizi un attiecieties labi pret sevi. Atcerieties, ka jūsu labākais draugs un kritiķis esat jūs paši. Dzīves ceļā jūs sastapsiet dažādus šķēršļus, un kādreiz jūs cietīsiet sakāvi. Tas ir normāli. Bet nav normāli sevi pazemot un sūdzēties. Negaidiet, ka jums kāds sniegs palīdzīgu roku. Esiet stipri un virzieties uz priekšu. Mostieties katru rītu ar mērķtiecības sajūtu un novērtējiet savus pūliņus. Šiem sīkumiem ir milzīga nozīme.

-Atjauniniet savu auru. Pēc Visuma likumiem jūs saņemat to, ko nosūtiet. Pacentieties sev piesaistīt pozitīvu enerģiju. Kad jūs būsiet spilgts un pozitīvs cilvēks, citi dosies jums pretī ar tādām pašām emocijām.

Dariet to, kas padara jūs laimīgu. Skatieties uz mākoņiem. Staigājiet parkā. Nopērciet sev galu galā krāsojamo grāmatiņu. Palīdziet trūkumcietējiem. Atklājiet sev jaunu literatūru vai sāciet rakstīt kaut ko paši. Dariet kaut ko, kas nesīs jums laimi, taču pārliecinieties, ka jūs šajā procesā nevienam nekaitējat.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt