Kā atbrīvoties no liekajiem centimetriem rokās
Motivācija

Kā atbrīvoties no liekajiem centimetriem rokās

Vienkārši vingrinājumi tūlītējam efektam.

Atspiešanās no grīdas, kas attīsta krūšu muskuļus un roku tricepsus:

Rokas un kājas plecu platumā, pirksti uz iekšu, sēžamvieta sasprindzināta, vēders ievilkts. Uz viens, divi nolaiž ķermeni pie grīdas., trīs, četri- atgriežas sākuma stāvoklī. Izpilda pa divām reizēm ar 8- 10 atkārtojumiem.

Atspiešanās uz rokām no paaugstinājuma:

Lai izpildītu šo vingrinājumu, nepieciešams paaugstinājums, piem.stabils soliņš.Rokas novieto ar plaukstām uz tā virsmas( pirksti pret ķermeni). Kājas taisnas, pēdas uz augšu. Ieelpā saliec elkoņus un nolaiž ķermeni lejā. Izelpā atriežas sākuma stāvoklī. Vēlams izpildīt trīs piegājienos, pa 16 reizēm, dažādos tempos.

Vingrojumi ar hantelēm roku apkārtmēra samazināšanai.

Vingrinājumi roku apjoma samazināšanai, kas aizgūti no taizemiešu boksa, jeb aeroboksinga. Enerģiskas roku kustības ar hantelēm (katra līdz 1kg), kas balstītas uz galvenajiem boksa sitieniem (huks-āķisa sitiens no sāniem,džebs- taisns sitiens,aperkats-sitiens no apakšas) palīdzēs ne tikai trenēt muskuļus, bet būs arī labs kardiotreniņš.

Roku vēzēšana ar hantelēm guļus pozīcijā, vai stāvus.

Šī vingrinājuma dažādajās variācijās var būt iesaistīti plecu, muguras, krūšu muskuļi, tāpēc tiem ir jābūt katrā vingrošanas reizē.

Atspiešanās ar galvu uz leju.

Attīsta plecu deltveida muskuļus un vispārējo fizisko izturību. Sākuma stāvoklī stāvot uz pirkstgaliem, jāatspiež papēži pret sienu, jāatbalstās ar plaukstām pret grīdu. Jo mazāks ir attālums starp plaukstām un pēdām, jo augstāka ir vingrinājuma efektivitāte.Pirksti vērsti uz iekšu. Šādā stāvoklī veic atspiešanos no grīdas, ne mazāk kā trīs piegājienos, bet atspiešnās reižu skaits atkarīgs no katra fiziskās sagatavotības-6-15 reizes.

Nobeigumā var izpildīt vingrinājumus vēderpresei un vēderpreses vingrinājumus sānu muskuļiem. Pēc tam veikt stiepšanos. Tas neaizņems daudz laika, toties dos papildus bonusus plakana vēdera un elastīgas jostasvietas veidā!

Lai izdodas!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt