Izrādās, arī hormoniem ir “darba laiks"
Noderīgi

Izrādās, arī hormoniem ir “darba laiks"

14:00 – 16:00 –

sajūtot strauji piezagušos miegainību šajā laikā, neatsakiet sev greznībā pagulēt 20 minūtes. Šis brīdis pieder augšanas hormonam, tas ir skaistuma un mūžīgās jaunības hormons. Un pēc snaudas ieteicama aktīva izkustēšanās, jo augšanas hormons ir atbildīgs par muskuļu audu attīstību.

No 17:00

sāk pazemināties kortizola līmenis. Nevajadzētu pieņemt svarīgus lēmumus. Ar sportu noteikti nodarboties nevajadzētu, jo muskuļu “barošana” tiks krietni vien apgrūtināta.

21:00 –

sāk izstrādāties melatonīns. Pazeminoties ķermeņa temperatūrai, mums ir nepieciešamas rūpes un maigums no tuvinieku puses. Šis ir īstais laiks siltiem apskāvieniem!

22:00 –

hipofīze sāk izdalīt hormonus, kam piemīt sava veida narkotiskā iedarbība – endorfīnus. Aizmiegot šajā laikā, miegs būs patīkams un spirdzinošs. Dienas stress palicis pagātnē, organisms ir gatavs restartēties. Visvērtīgākais miegs ir laika posmā no 22:00 – 4:00. Miega trūkums šajā laikā ir fatāls.

2:00 –

pie darba ķeras augšanas hormons – skaistuma un mūžīgās jaunības hormons. Pateicoties tam bērni “lido” miegā, bet pieaugušie paliek mūžam jauni, skaisti, ar stipriem kauliem un kvalitatīvu muskulatūru.

LAI IZDODAS!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt