Izņemiet no savas ēdienkartes šos piecus produktus, ja gribat atbrīvoties no aknes
Veselība

Izņemiet no savas ēdienkartes šos piecus produktus, ja gribat atbrīvoties no aknes

Pārlūkojiet savu ēdienkarti!
Jūsu ēšanas paradumi ietekmē jūsu ķermeni vairāk nekā spējat iedomāties. Ja ciešat no aknes, ir laiks pārskatīt jūsu šķīvja saturu un apskatīties, vai nelietojat produktus, kas izraisa akni. Neskaitāmi pētījumi ir pierādījuši, ka pastāv saikne starp to, ko mēs ēdam un mūsu ādas veselību.
Gribat zināt, kā atbrīvoties no tumšajiem plankumiem un izsitumiem? Lasiet tālāk! Šis raksts ir rakstīts tiem, kuriem ir problēmas ar ādu. Sagatavojieties tīrai, veselīgai un mirdzošai ādai!

Lūk, kā atbrīvoties no aknes, izvairoties no šiem produktiem:

MAIZE

O, maize… Par īsto vainīgo šeit var saukt glutēnu, kas izraisa strauju insulīna izstrādi. Tas tik tiešām var aizdambēt jūsu poras. Meklējiet bezglutēna variantus, lai apmierinātu kāri pēc maizes. Vēlaties apēst hamburgeri? Ietiniet to sulīgā un kraukšķošā salātu lapā!

BARANCIŅAS

Lai atbrīvotos no ādas problēmām, izmetiet šos glutēna riņķīšus no savas ēdienkartes. Tāpat izvairieties no citiem produktiem, kas satur rafinētos miltus un graudus, ja tas vispār ir iespējams.

PIENA ŠOKOLĀDE

Piena šokolāde ir ne tikai pilna ar cukuru, bet arī ar ķīmiju, kas izraisa akni. Ja ļoti gribās kaut ko saldu, labāk izvēlaties tumšo organisko šokolādi un baudiet to ar mēru.

PIENS UN PIENA PRODUKTI

Piena un skābpiena produkti izraisa organisma reakciju, kas izstrādā vairāk insulīna, nekā nepieciešams, lai kontrolētu cukura līmeni asinīs. Tie ir slikti jaunumi jūsu ādai. Bez tam, piens un citi piena produkti izraisa hormonu līmeņa svārstības organismā un tas nodara ļaunumu jūsu ādai. Labāk no piena produktiem izvairīties vispār.

GĀZĒTI DZĒRIENI

Gāzētie dzērieni ir briesmīgs pārtikas produkts, kas izraisa akni. Pētījumi ir parādījuši, ka gāzētie dzērieni ir tikpat graujoši kā alkohols. Vai tiešām, zinot to graujošo iespaidu, jūs turpināsiet tos lietot ar tīru sirdsapziņu? Atsakieties no tiem vispār un aizvietojiet tos ar ūdeni ar citronu vai atsvaidzinošu ledus tēju.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt