Ietīšanās notievēšanai ar sarkanajiem pipariem
Skaistums

Ietīšanās notievēšanai ar sarkanajiem pipariem

Tiem, kas nolēmuši notievēt vai cīnīties ar celulītu, neaizvietojams palīgs būs ietīšanās procedūra. Protams, ar vienu vien ietīšanos šīs problēmas neatrisināt. Problēmai jāpieiet kompleksi – pareizs uzturs, fiziskās aktivitātes un ietīšanās procedūras.

Pateicoties tam, ka sastāvā ietilpst dažādas eļļas, šī procedūra būs noderīga arī striju profilaksei. Taču pirms nolemjat veikt ietīšanās procedūras, noteikti konsultējieties ar savu ģimenes ārstu, vai jums nav kādas veselības problēmas, kuras traucētu šīs procedūras veikšanai. Ja jums ir jutīga āda vai nosliece uz alerģiju, iesākumā maisījumu uzklājiet uz neliela ādas laukumiņa, un ja nav negatīvas reakcijas, to varat lietot droši.

JUMS VAJADZĒS:

  • medu – 2 ēdamkarotes
  • maltus sarkanos piparus – 1 tējkaroti
  • olīveļļu – 0,5 ēdamkaroti
  • avokado eļļu – 0,5 ēdamkaroti
  • krustnagliņu eļļu – 5 pilienus
  • apelsīnu eļļu – 5 pilienus
  • ģerāniju eļļu – 5 pilienus

Medu ielejiet bļodiņā, ja tas ir sacukurojies, izkausējiet to mikroviļņu krāsnī vai ūdens peldē. Pieliekat maltus melnos piparus, ja jums ir jutīga āda, iesākumā liekat pusi tējkarotes piparu. Masu rūpīgi samaisiet, līdz tā kļūst viendabīga.

Pielejiet avokado eļļu un olīveļļu. Labāk ņemiet pirmā spieduma olīveļļu, tajā ir vairāk vērtīgo vielu.

Pievienojiet apelsīnu, krustnagliņu un ģerāniju ēteriskās eļļas, samaisiet. Ģerānijas eļļa stimulē asinsriti, izvada toksīnus un mazina ūdens aizturi organismā, kā arī padara ādu tvirtāku. Bez tam, ģerānijas eļļa ir lielisks antidepresants.

Kā zināms, viens no celulīta rašanās iemesliem ir stress. Apelsīnu eļļa palīdz uzvarēt celulītu un veicina striju izlīdzināšanos.

Iegūto maisījumu uzklājiet uz ādas biezā slānī, gurnu, kāju un dibena rajonā to iepliķējiet, lai maisījums labāk iesūcas ādā.

Maisījums jāuzklāj no apakšas uz augšu. Pēc tam ar maisījumu iesmērēto ādu aptiniet ar pārtikas plēvi, sākot ar kājām, tad gurnus, dibenu un vēderu. Uzvelciet siltas trikotāžas bikses. Maisījums jātur vismaz 40 minūtes. Tad maisījumu noskalojiet siltā dušā.

Ietīšanās kurss ilgst 10 – 20 dienas.

LAI IZDODAS!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt