Ēdiet ķiploku un medu tukšā dūšā septiņas dienas pēc kārtas. Lūk, kas notiks ar jūsu organismu!
Veselība

Ēdiet ķiploku un medu tukšā dūšā septiņas dienas pēc kārtas. Lūk, kas notiks ar jūsu organismu!

Ķiploks ir viena no vispopulārākajām dabiskajām sastāvdaļām, kura ir daudzu pasaules valstu kulinārijas pamatā. Neskatoties uz savu unikālo garšu, ķiploks ir neticami iedarbīgs dažādu slimību ārstēšanā, īpaši, ja to lieto svaigā veidā.

Uzskata, ka ķiploks ir efektīvs praktiski visu slimību profilaksei un ārstēšanai. Tas novērš aterosklerozi, sirds lēkmes, sirds išēmisko slimību, pazemina holesterīna līmeni un arteriālo spiedienu.

Ķiploks ārstē arī nelielas problēmas, tādas kā insektu kodumi, saaukstēšanās, sēnīšu infekcijas un ceļotāju diareja. Ķiploks efektīvi kontrolē diabēta simptomus, prostatas palielināšanos un osteoartrītu. Bez tam, ķiploka spēja likvidēt toksīnus un stiprināt imunitāti, ir viena no svarīgākajām tā īpašībām.

Savienojumā ar ingveru un sīpoliem, ķiploks attīra organismu pat pēc ķīmijterapijas.

Lai sasniegtu labākus rezultātus, lietojiet ķiplokus svaigā veidā, jo ķermenis decentralizē allicīnu, to aktīvo sastāvdaļu. Jums vienkārši jāsasmalcina ķiploka daiviņa, jāatstāj uz 15 minūtēm un tad jāpievieno ēdienam.

Bez tam, pilns kuņģis nevar pienācīgi uzņemt visas barības vielas, tāpēc labāk ķiploku ēst tukšā dūšā, pirms ēdat vai dzerat kaut ko citu.

Lai stiprinātu savu veselību un imunitāti, jums regulāri jālieto medus un ķiploka maisījums.

Medus un svaigs ķiploks. Recepte.

Ņemiet 2 – 3 daiviņas ķiploka, sasmalciniet un pievienojiet ēdamkaroti medus. Lietojiet katru dienu tukšā dūšā, un jau tuvākajā laikā sajutīsiet pozitīvo rezultātu! Nākamā recepte efektīvi palielinās imunitāti, novērsīs sāpes un saaukstēšanās simptomus. Tas ir ļoti spēcīgs dabas līdzeklis.

Lūk, kā to pagatavot:

SASTĀVDAĻAS:

  • 2 sagriezti sīpoli
  • 5 rupji sakapātas ķiploka daiviņas
  • 1 ēdamkarote sagriezta svaiga ingvera
  • nefiltrēts ābolu etiķis
  • 1 sulīgs citrons
  • 2 asie sarkanie pipari, rupji sagriezti

PAGATAVOŠANA:

  • Ja jums ir jutīga āda, izmantojiet cimdus, lai pagatavotu šo tonizējošo līdzekli, jo sastāvdaļu dabiskās eļļas var apdedzināt ādu vai izraisīt izsitumus.
  • Ņemiet burku, kuras tilpums ir 350 – 500 ml un sagrieztās sastāvdaļas liekat kārtās. Ķiploku liekat apakšā tad sīpolu, aso piparu ar visām sēklām, ingveru. Pa virsu lejiet citrona sulu un ābolu etiķi.
  • Burku cieši aiztaisiet. Glabājiet tumšā vietā, istabas temperatūrā. Šo līdzekli lietojiet regulāri no rītiem tukšā dūšā, lai izvairītos no slimībām un novērst to simptomus.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt