Izmantojot tikai vienu sastāvdaļu, jūs uz visiem laikiem atbrīvosieties no varikozes un zilā vēnu tīklojuma.
Veselība

Izmantojot tikai vienu sastāvdaļu, jūs uz visiem laikiem atbrīvosieties no varikozes un zilā vēnu tīklojuma.

Viens no katras sievietes lielākajiem murgiem – vēnu paplašināšanās, jo tā ir ne tikai medicīniska problēma, bet arī kāju vizuālā izskata problēma.
Lai ārstētu šo slimību, eksistē milzum daudz gan farmakoloģisku gan tautas līdzekļu, bet daudzi no tiem ir ļoti sarežģīti pagatavojami vai satur retas sastāvdaļas.
Šajā rakstā parunāsim par tautas metodi varikozo vēnu un vēnu tīklojuma ārstēšanai, kas ir ļoti viegla pagatavošanā un lietošanā.

Šī metode lieliski der arī varikozes profilaksei, tāpēc, ja jums ir parādījušies pirmie simptomi, jums vajadzētu zināt šo recepti.
Šī metode ir ļoti vienkārša un lēta, jo tai ir nepieciešama tikai viena sastāvdaļa – olīveļļa.
Olīveļļai piemīt unikālas ārstnieciskas īpašības, tā satur lielu daudzumu noderīgu mikroelementu un vitamīnu.
Olīveļļa ir vienīgā eļļa, kuru mūsu organisms pārstrādā pilnībā.
Pirmais, kas jums ir jāizdara, rūpīgi jānomazgā kājas, lai āda maksimāli uzņemtu visas nepieciešamās barības vielas. Tad ielejat mazliet olīveļļas traukā un ieliekat mikroviļņu krāsnī. Kad eļļa uzsildījusies (tai nav jābūt karstai), ielejiet mazliet plaukstā un iemasējiet bojātajās vietās.

Jāmasē vieglām apļveida kustībām. Tā jūs stimulējat asinsriti. Atcerieties, ka masāža jāsāk pie potītēm un pakāpeniski jāvirzās uz augšu, lai asinis cirkulētu dabiskā virzienā.
Šī masāža palīdzēs jums normalizēt asinsriti kājās. Procedūru atkārtojiet katru dienu vismaz nedēļu un jūs ievērosiet satriecošu rezultātu!

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt