Citronu un medus diēta
Diētas

Citronu un medus diēta

Šī skarbā diēta ilgs divas dienas un sevī ietver pilnīgu atteikšanos no ēdiena. Diētas mērķis nav būtiski samazināt tauku masu, bet gan izvadīt no ķermeņa lieko šķidrumu, kas bojā jūsu figūru. Liekais šķidrums organismā uzkrājas, jo pārtikā tiek lietots pārak liels daudzums sāls. Citronu un medus diēta palīdzēs jums samazināt svaru par 2kg 2. dienu laikā. Šis rezultāts diez vai ilgi uzturēsies, tapēc uztverat to kā atslodzes dienu pirms svarīga notikuma, piemēram, pirms dzimšanas diena. Vieglāk diēta norit vasaras karstumā, ziemā to pārvarēt ir grūtāk.

Lai pārbaudītu diētas iedarbību uz sevis būs nepieciešams pagatavot šādu dzērienu, kuru jūs dzersiet 2 dienu garumā. Paņemiet 3 litrus ūdens, sajaucat to ar sulu no 15 citroniem (var ar biezumiem, var arī bez), piejaucat klāt 50g medus. Šis dzēriens aizvietos jums brokastis, pusdienas un vakariņas. Nākamajā rītā gatavojam vēl vienu šādu dzērienu. Ja iegūtais dzēriens liekas pārāk skābs, tad drīkst pievienot vēl nedaudz medu.

Šis dzēriens bez šaubām ir veselīgs. Ārsti to rekomendē, kā tautas līdzekli profilaksei pret saaukstēšanos. Glikoze un cukurs, kas atrodams medū palīdzēs saglabāt enerģijas līmenu un skaidru prātu, bet citronu sula nodrošinās vitamīnu devu. Citronu medus diēta viec organisma attīrīšanu un izvada toksiskos elementus. Dzērienam ir arī tonizējošs efekts, tas labi ietekmē ādu un ar to var skalot seju. Citronu skābums mījiedarbībā ar masāžu palīdzēs mazināt celulītu.

Šo diētu drīkst veikt ne biežāk kā reizi mēnesī. Laikā, kad norit diēta neplānojiet lielus darbus, labāk būs atrasties mājās, kā arī jums bieži nāksies apmeklēt tualeti. Diētas laikā izņemot šo dzērienu, jūs drīkstat dzert tīru ūdeni vai zaļo tēju.

Citronu medus diēta ir aizliegta cilvēkiem ar paaugstinātu kuņģa skābumu un aknu darbības traucējumiem, nieru saslimšanām. Labāk konsultējaties ar ārstu, vai drīkstat veikt šādu diētu.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt