Desmit brīdinoši simptomi, kas atgādinās jums par to, ka pienācis laiks izvadīt toksīnus no jūsu organisma.
Veselība

Desmit brīdinoši simptomi, kas atgādinās jums par to, ka pienācis laiks izvadīt toksīnus no jūsu organisma.

Toksīni ir sastopami visur, tie tā vien gaida, lai pārslogotu jūsu organismu un atstātu jūs pilnīgā disbalansa stāvoklī. Tie piesārņo gaisu, kuru ieelpojam un pārtiku, kuru ikdienā lietojam. Citi toksīni izriet no narkotiku lietošanas un tabakas, personīgās higiēnas, sadzīves priekšmetu lietošanas, un, protams, no stresa un negatīvām emocijām.

Desmit simptomi, kas atgādina jums, ka laiks atbrīvoties no kaitīgajiem toksīniem:

Bezmiegs

Šis simptoms ir rezultāts tam, ka toksīni uzkrājas audos un bloķē normālu asinsriti.

Enerģijas trūkums

Pastāvīga noguruma sajūta ir toksiskās pārpūles pazīme. Mūsu enerģētiskie līmeņi ir saistīti ar zarnu traktu, tāpēc, kolīdz attīrīsiet savu kuņģa – zarnu traktu, uzreiz sajutīsieties labāk.

Problēmas ar ādu

Iekaisumi, tādi kā akne un niezoša āda, signalizē par toksīnu uzkrāšanos organismā un ādā. Īstenībā, jūsu āda cenšas izskalot toksīnus caur ādu. Tas ir viens no visredzamākajiem fiziskajiem simptomiem, kas saistīti ar toksīnu daudzumu organismā.

Galvas sāpes

Tās ir rezultāts toksīnu un audu kairinātāju uzkrāšanai nervu sistēmā. Tas noved pie tā, ka nervu audi kļūst pārmēru jutīgi pret citiem stimulatoriem.

Balta vai dzeltena mēle

Tas ir saistīts ar toksīnu uzkrāšanos asinīs. Mēles pretestība ir pazemināta, siekalu līmenis samazinās un zaudē savu spēju cīnīties ar mikroorganismu vairošanos. Mēle kļūst par tādu kā placdarmu dažādu formu baktēriju vairošanai.

Aizliktas nāsis

Tas notiek tādēļ, ka jūs regulāri izelpojat toksīnus, kas atrodas piesārņotajā gaisā.

Vēdera pūšanās

Šo simptomu bieži vien izraisa toksīni, ko rada organisms pateicoties stresam, naida sajūtai, trauksmei un negatīvām emocijām.

Problēmas ar žultspūsli

Kad toksīnu pārslodze nāk no aknām, žults kļūst pārlieku koncentrēta. Savukārt, žultspūslis var tikt piesārņots ar žults akmeņiem, kas rodas no pārāk biezas žults.

Tauku uzkrāšanās

Tas notiek tāpēc, ka toksīni izjauc cukura līmeni asinīs un spēju metabolizēt holesterīnu, kas ar laiku var novest pat pie atkarības no insulīna.

Pārkaršana

Kad aknas ir pārslogotas, tās organisma iekšienē izstrādā pārāk daudz siltuma, kas var izraisīt organisma pārkaršanu. Kad tā notiek, pārmērīgais sviedru daudzums rodas tāpēc, ka ķermenis cenšas atdzesēt temperatūru un pieļauj lieko toksīnu izvadi caur ādu.

Patika šis raksts? Iesaki to arī draugiem!

Pievienjies mūsu sekotājiem
Aizvērt