Toksīni ir sastopami visur, tie tā vien gaida, lai pārslogotu jūsu organismu un atstātu jūs pilnīgā disbalansa stāvoklī. Tie piesārņo gaisu, kuru ieelpojam un pārtiku, kuru ikdienā lietojam. Citi toksīni izriet no narkotiku lietošanas un tabakas, personīgās higiēnas, sadzīves priekšmetu lietošanas, un, protams, no stresa un negatīvām emocijām.
Šis simptoms ir rezultāts tam, ka toksīni uzkrājas audos un bloķē normālu asinsriti.
Pastāvīga noguruma sajūta ir toksiskās pārpūles pazīme. Mūsu enerģētiskie līmeņi ir saistīti ar zarnu traktu, tāpēc, kolīdz attīrīsiet savu kuņģa – zarnu traktu, uzreiz sajutīsieties labāk.
Iekaisumi, tādi kā akne un niezoša āda, signalizē par toksīnu uzkrāšanos organismā un ādā. Īstenībā, jūsu āda cenšas izskalot toksīnus caur ādu. Tas ir viens no visredzamākajiem fiziskajiem simptomiem, kas saistīti ar toksīnu daudzumu organismā.
Tās ir rezultāts toksīnu un audu kairinātāju uzkrāšanai nervu sistēmā. Tas noved pie tā, ka nervu audi kļūst pārmēru jutīgi pret citiem stimulatoriem.
Tas ir saistīts ar toksīnu uzkrāšanos asinīs. Mēles pretestība ir pazemināta, siekalu līmenis samazinās un zaudē savu spēju cīnīties ar mikroorganismu vairošanos. Mēle kļūst par tādu kā placdarmu dažādu formu baktēriju vairošanai.
Tas notiek tādēļ, ka jūs regulāri izelpojat toksīnus, kas atrodas piesārņotajā gaisā.
Šo simptomu bieži vien izraisa toksīni, ko rada organisms pateicoties stresam, naida sajūtai, trauksmei un negatīvām emocijām.
Kad toksīnu pārslodze nāk no aknām, žults kļūst pārlieku koncentrēta. Savukārt, žultspūslis var tikt piesārņots ar žults akmeņiem, kas rodas no pārāk biezas žults.
Tas notiek tāpēc, ka toksīni izjauc cukura līmeni asinīs un spēju metabolizēt holesterīnu, kas ar laiku var novest pat pie atkarības no insulīna.
Kad aknas ir pārslogotas, tās organisma iekšienē izstrādā pārāk daudz siltuma, kas var izraisīt organisma pārkaršanu. Kad tā notiek, pārmērīgais sviedru daudzums rodas tāpēc, ka ķermenis cenšas atdzesēt temperatūru un pieļauj lieko toksīnu izvadi caur ādu.